W Krzyszkowicach w dniu Wszystkich Świętych dojazd do cmentarza będzie tylko od strony kościoła. Sposób oznakowania dróg w okolicy cmentarza pokazują rysunki. Kierowców prosimy o wyrozumiałość.

 

 

Ze względu na zbliżającą się uroczystość Wszystkich Świętych planujemy w dniach od 31-ego października (wtorek) do 2-go listopada (czwartek) wprowadzenie jednego kierunku ruchu w ulicy Niepodległości i Daszyńskiego w kierunku od centrum na wysokości ulicy Jagiełły do zjazdu w zakopiankę.

Wszystkich użytkowników dróg prosimy o wyrozumiałość - wprowadzenie jednego kierunku ruchu daje pewność zachowania przejezdności przy bardzo intensywnym ruchu związanym ze świętem.

 

 

W związku z uszkodzeniem przyczółka mostu nr JNI01016673 w m. Łęki (na granicy Łęki - Trzemeśnia) ruch pojazdów został ograniczony do ruchu wahadłowego kierowanego światłami. Obowiązują także ograniczenia tonażowe do 5t RMC wprowadzone na odcinku pomiędzy najbliższymi skrzyżowaniami, tj. z drogą gminną w m. Łęki prowadzącą w kierunku Kornatki i z drogą powiatową nr 1923 w m. Trzemeśnia prowadzącą do Poręby

Aktualizacja!

Uszkodzenia mostu okazały się poważniejsze niż przypuszczaliśmy. Zarząd Dróg Powiatowych został w tej sytuacji zmuszony do jego zamknięcie. O wszystkich podejmowanych decyzjach istotnych dla prawdopodobnie koniecznej przebudowy mostu będziemy informować na bieżąco.

 

 

 

 

ZDP zamierza wprowadzić objazd uszkodzonego mostu drogą nr K1933 Osieczany-Trzemeśnia. Niestety objazd nie pozwala na przepuszczenie samochodów z naczepą lub przyczepą.

ZDP informuje, że wykonawca rewitalizacji myślenickiego Rynku od 15 czerwca br. wprowadza oznakowanie czasowe zamykające wjazd na rynek ulicą Kościuszki. W ulicy Kościuszki zachowany zostanie ciąg pieszy. Pojazdy specjalne jak karetki, straż pożarna będą mogły wjechać od strony ulicy Kilińskiego lub alternatywnie fragmentem ulicy Sobieskiego od strony ronda. Za utrudnienia przepraszamy w imieniu Inwestora - Urzędu Miasta i Gminy Myślenice.


UWAGA!

Poniżej przedstawiamy szkody popowodziowe na drogach powiatowych:

DROGI PRZERWANE:

 

 

 

 

UTRUDNIENIA W RUCHU: